Noriu parekomenduoti keletą įrankių, kurie padeda efektyvinti darbą SMO/SMM (social media optimization / social media marketing) srityje. Skriptai skirti SMO/SMM profesionalams. Jei tokiu save nelaikote ir esate tiesiog Facebook fanas, paskaitykite šį įrašą apie GreaseMonkey scriptus darbui su Facebook palengvinti.

Pirmasis įrankis skirtas paprastam prisijungimui prie keleto Facebook paskyrų, o antrasis – visų draugų pažymėjimas vienu ypu, kviečiant prisijungti prie fanų puslapio ar renginio.

Abu rekomenduojami įrankiai – scriptai, kurių įgalinimui reikia įdiegti FireFox priedą GreaseMonkey.

1) Facebook Switch Accounts script – skirtas greitai persijunginėti iš vienos Facebook paskyros į kitą. Naudinga buzzui generuoti ir darbui su fanų atvedimu į Facebook puslapius. Įdiegus šį scriptą, atsirandą papildomas meniu punktas „Switch Accounts”, kuriame galite rasti visas savo paskyras, pridėti naujas, importuoti, eksportuoti ir t.t.

2) Select All Friends Facebook – skirtas pažymėti visiems draugams iškart, vietoj to, kad žymėti po vieną. Šiam tikslui skirtų scriptų nurodytame puslapyje rasite ir daugiau.

Button for selecting all friends in Facebook

Sėkmės naudojantis!