Kas tai yra SEO ir kam tai reikalinga?

SEO (search engine optimization) – tai interneto svetainės adaptavimas tokiu būdu, kad jis kuo labiau „patiktų” Google paieškos sistemai. Tinklapis, „patikęs” Google sistemai, gali tikėtis net iki 90% lankytojų NEMOKAMAI iš Google paieškos.

Todėl bet kurio interneto tinklapio savininkai ilgai negalvodami turėtų susidomėti SEO paslaugomis ir kuo skubiau „optimizuotis”. Kuo anksčiau Jūsų interneto svetainė bus optimizuota, tuo greičiau pradės plūsti nemokami ir lankytojai ir (DĖMESIO!) tuo sunkiau bus Jūsų konkurentams išstumti optimizuotą tinklapį iš Google paieškos rezultatų pirmojo puslapio.

Kokiu būdu galiu Jums pagelbėti (suteikti SEO paslaugas) ir kaip tai daroma?

Punktai 1-7 atliekami per 1-2 savaites. Punktas 8 yra tęstinė veikla. SEO rekomendacijų parengimo trukmė dar priklauso nuo to, keliomis kalbomis yra parengtas Jūsų tinklapis bei paslaugų ar prekių kategorijų skaičiaus.

Kreipkitės, ir aptarsime Jūsų tinklapio perspektyvas bei SEO paslaugų kainas.

Jei jums per brangu išleisti 500-1000 EUR SEO paslaugoms, jūs galite patys išmokti optimizuoti savo tinklapį Google paieškos sistemai.
Mokykitės SEO savarankiškai mano SEO kurse Webakademijoje.

Iš pateikiamo trumpo video seminaro galima suprasti, kokios bus darbų apimtys, ypač, jei atstovaujate elektroninį verslą.