Simona Kšenavičiūtė

Simona Kšenavičiūtė
Kotryna group
Pardavimų ir rinkodaros departamento vadovė

Su Vladu Sapranavičiumi turėjome interneto rinkodaros elektroninei komercijai mokymus mūsų tarptautinei marketingo ir el. prekybos komandai. Lektoriaus paruošta medžiaga, dėstymas, praktiniai pavyzdžiai bei temų paskirstymas pagal komandos žinių lygį puikiai atitiko poreikį – visų lygių specialistai atrado jiems naudingos informacijos – sužinojo naujai, atšviežino žinias ar dar detaliau įsigilino į internetinės rinkodaros galimybes. Seminaro metu atliktos praktinės užduotys buvo naudingos, jas iškarto pritaikėme kasdienėje veikloje. Rekomenduoju Vlado Sapranavičiaus seminarus įmonėms ir komandoms, kurios nori sustiprinti in house interneto rinkodaros kompetencijas.

Elinga Meškė
DEICHMANN AVALYNĖ
E. komercijos vadybininkė

Mokymai  – į kuriuos verta nueiti, ne tik žmogui pradedančiam dirbti su digital (skaitmeniniu) marketingu ar siekiančiam pagilinti savo žinias, bet ir – dirbančiam su digital marketingo agentūromis.

Donatas Gataveckas
Spaudos departamentas
Vadovas

Visuomet naudinga konsultuotis su savo srities profesionalais. Dėkojame Webconsulting už suteiktas žinias!

Aleksandrs Gornastajevs
MKT group
Valdybos narys

Vladas Sapranavičius mūsų tarptautinei interneto rinkodaros ir elektroninės komercijos komandai pravedė trijų dienų interneto rinkodaros ir elektroninės komercijos mokymus. Mes likome patenkinti lektoriaus kompetencija ir jo perteiktomis žiniomis. Šių žinių dėka išaugo mūsų komandos kompetencija el. komercijos ir skaitmeninės rinkodaros srityse. Rekomenduojame Vladą Sapranavičių ir jo seminarus visoms įmonėms, dirbančioms elektroninės komercijos srityje.

Giedrė Vilkė

Giedrė Vilkė
Pigu
Rinkodaros direktorė

Vladas Sapranavičius vedė mūsų darbuotojams E-rinkodaros, E-verslo ir Google Analytics seminarus. Išdėstyta medžiaga ir lektoriaus kompetencija pateisino mūsų lūkesčius. Darbuotojų kompetencija interneto rinkodaros srityje išaugo. Rekomenduojame šio lektoriaus seminarus visoms įmonėms, dirbančioms su el. komercija ir/ar su interneto rinkodara.

Sergej Arefjev

Sergej Arefjev
If Insurance Baltic
El. komercijos vadovas

Darbą su Vladu tikrai pavadintume sėkmingu. Su juo dirbti lengva, jis įsiklauso į kliento poreikius ir pritaiko savo gebėjimus skirtingoms situacijoms.
Rezultato nereikėjo laukti ilgai. Viskas labai konkretu, aišku ir atvira.

Alius Jakubėlis

Alius Jakubėlis
Orion Securities
Generalinis direktorius

Manau kad kompanijų vadovai turėtų dažniau naudotis konsultantų paslaugomis tam, kad užtikrintų savo kompanijų sėkmingą ir greitą augimą. Webconsulting yra savo srities profesionalai, todėl į juos ir kreipėmės dėl konsultacijų.

Vidmantas Girskas

Vidmantas Girskas
TBWA
Verslo klientų vadybininkas

Darbuojantis prie bendrų projektų su partneriais, svarbu pasitikėjimas, empatija bei šveicariško laikrodžio tikslumo darbų organizavimas. Džiaugiuos, kad dirbdamas su Webconsulting visa tai atradau. Tikiuosi, netrukus pratęsim bendradarbiavimą.

Asta Rusakeviciene

Asta Rusakevičienė
Diskusija
Direktorė

Su Webconsulting teko dirbti tiek kuriant įmonės tinklapį, tiek jį reklamuojant. Visais atvejais likom patenkinti darbų kokybe ir jų atlikėjų proaktyvumu bei atsakingumu. Su malonumu rekomenduoju ir kitiems.