Klientų atsiliepimai

Alius Jakubėlis

Alius Jakubėlis
Orion Securities
Generalinis direktorius

Manau kad kompanijų vadovai turėtų dažniau naudotis konsultantų paslaugomis tam, kad užtikrintų savo kompanijų sėkmingą ir greitą augimą. Webconsulting yra savo srities profesionalai, todėl į juos ir kreipėmės dėl konsultacijų.

Egidijus Steponavicius

Egidijus Steponavičius
TEO LT, AB
Projektų vadovas

Vladas vedė seminarų ciklą TEO verslo klientams skirtinguose Lietuvos miestuose.  Seminaro metu apžvelgė dažniausiai naudojamas interneto reklamos formas, tinklalapių tipus, SEO pagrindus ir čia pat gyvai komentavo seminaro dalyvių internetines svetaines, suteikdamas praktinių patarimų dizaino, valdymo ir SEO (daugiau…)

Oksana Daševskaja
Novabrand
Direktorė

Ne kartą teko kreiptis į Webconsulting kuriant ar atnaujinant įmonės tinklapius. Visada gaunam ne tik “pliką” paslaugą, bet ir rekomendacijas, kaip kurti tinklapį, kad gautume augantį lankytojų srautą iš Google bei kaip padidinti tinklapio konversiją su nedidelėmis investicijomis.

Roman Agafonov
DKD
Vykdantysis direktorius

Esam nepaprastai dėkingi Webconsulting už pagalbą planuojant tarptautinę įmonės plėtrą. Atlikti tyrimai ir įžvalgos padėjo išvengti skaudžių klaidų, suplanuoti reikiamas investicijas.

Vidmantas Girskas

Vidmantas Girskas
TBWA
Verslo klientų vadybininkas

Darbuojantis prie bendrų projektų su partneriais, svarbu pasitikėjimas, empatija bei šveicariško laikrodžio tikslumo darbų organizavimas. Džiaugiuos, kad dirbdamas su Webconsulting visa tai atradau. Tikiuosi, netrukus pratęsim bendradarbiavimą.

Asta Rusakevičienė

Asta Rusakevičienė
Diskusija
Direktorė

Su Webconsulting teko dirbti tiek kuriant įmonės tinklapį, tiek jį reklamuojant. Visais atvejais likom patenkinti darbų kokybe ir jų atlikėjų proaktyvumu bei atsakingumu. Su malonumu rekomenduoju ir kitiems.

Telefonas: 865077378
Skype: vlasap

Interneto rinkodaros naujienos ir renginiai

Paskutiniai blogo įrašai