Jau kurį laiką elektroniniu paštu gaunu pasiūlymus iš Kartu.lt su pasiūlymais grupiniam pirkimui. Grouopon sėkmės paskatinta kilo milžiniška grupinių pirkimų sistemų banga. Lietuvoje irgi turime netgi jau per daug tokių sistemų.

Turiu pripažinti, kad iškart įvertinau tiek tokių sistemų naudingumą, tiek „naudingumą”. Grupinis pirkimas leidžia sutaupyti kai gauni nuolaidą daiktams, kurie yra BŪTINI. Deja, dauguma pasiūlymų buvo tik vartotojiškumo skatinimas – restoranai, masažai, grožio salonai, linksmybės. Atrodo, kad per krizę žmonės turėjo šiek tiek pakoreguoti savo mąstymą ir nebeišlaidauti kaip iki šiol, bet deja… Žaibiškas grupinių apsipirkimų plitimas rodo, kad sąmoningumo daigai dar nesikala ir ramiai žiemoja laukdami dvasinio atgimimo pavasario 🙂

Šiandien pirmą kartą pasinaudojau kartu.lt pasiūlymu kuponui „Baltų dramblių” kavinėje. Šįkart pataikė į dešimtuką! Ši mano draugų kavinė jau dešimtmetį yra tarp lankomiausių mano kavinių. Nenuostabu – juk tai pirmoji Vilniuje vegetariška kavinė!