Nepaprastai džiugi žinia Lietuvos interneto rinkodaros specialistams – JAV elektroninės komercijos kompanija Modnique perkelia savo interneto rinkodaros funkcijas į Vilnių! Darbas pagrinde su JAV rinka, bet netolimoje ateityje planuojama plėtra ir į kitas rinkas. Ta proga formuojamas startinis penketas, sudarysiantis šios komandos pagrindą.
Susidomėję darbu žemiau skelbiamose pozicijose, siųskite savo CV adresu vladas eta webconsulting.lt.

1. Marketing Manager (komandos vadovas ir treneris)
Responsibilities: identifying potencial marketing  opportunities, ROI tracking.

2. Email marketing specialist
Responsibilities: newsletter design optimization, email campaigns management, list  building, landing page optimization, performance tracking.

3. Social, Content, PR
Responsibilities: social networks management, content creation for SEO, PR and Email marketing. Expertise writing. Discussion-boards moderation.

4. Paid traffic / Affiliates manager
Responsibilities:  CPC networks management (Adwords etc.), Media buys, affiliate management, ROI tracking.

5. UX specialist
Responsibilities:  Constant A/B testing to improve CR, bounce rate etc. IA. Buyer personas and other marketing  intelligence data gathering. Mobile traffic included.

O kokie reikalavimai? Ieškomi geriausi šių sričių ekspertai Lietuvoje su daugiamete patirtimi konkrečioje srityje, nepriekaištingai bendraujantys žodžiu ir raštu anglų kalba.

Šiuo metu įmonės padaliniuose Lietuvoje dirba apie 80 darbuotojų (IT, komerantai ir pan.). Naujai buriama interneto rinkodaros komanda dirbs naujame įmonės biure Europos verslo centre, Konstitucijos pr.

Laukiame Jūsų CV vladas eta webconsulting.lt!

Ir dar… įmonė valdo ir daugiau ne mažiau įdomių elektroninių verslų, prie kurių plėtros geriausieji gaus galimybę prisidėti!