Džiugi žinia e-komercijos padangėje. Didžiausias Lietuvoje elektroninės komercijos žaidėjas Pigu.lt įsigijo stambią Latvijos elektroninės prekybos įmonę 220.lv ir tapo bene didžiausiu elektroninės prekybos žaidėju Baltijos šalyse!

Vien užmetus akį į 220.lv, tiek vartotojo sąsaja, tiek vidinis SEO ir kiti momentai atrodo labai nepatraukliai palyginus su pigu.lt, bet dirbdami petys petin su pigu.lt, manau, kad greitu metu taps didžiausiais Latvijoje.

Žemiau pateikiamas Pigu.lt pranešimas spaudai:

220.lv yra viena iš elektroninės prekybos lyderių Latvijoje. Ši internetinė parduotuvė veikia nuo 2003 metų, jos apyvarta 2010 metais siekė 16,6 mln. litų. Sudarius pirkimo sandorį SIA “220.lv” Latvijoje veiks kaip dukterinė UAB “Pigu”įmonė. Latviškos parduotuvės pavadinimas nesikeis.

Pigu.lt generalinis direktorius Dainiaus Liulys 220.lv įsigijimą vadina puikia proga konsoliduoti perkamąją galią ir pasiūlyti pirkėjams dar geresnes sąlygas prekėms įsigyti.

„Plėtoti internetinės prekybos verslą su 220.lv mums atrodo prasminga todėl, kad abi įmonės savo asortimentu yra labai panašios. Panaudodami Pigu.lt patirtį ir turimas žinias sieksime dar labiau sustiprinti 220.lv pozicijas Latvijos rinkoje. Jau šiemet į internetinės parduotuvės 220.lv veiklos tobulinimą planuojame investuoti 1 mln. litų,“ – sakė D. Liulys.

Įsigiję šią parduotuvę Pigu.lt tampa viena didžiausių internetinių parduotuvių Baltijos šalyse. Su 220.lv įsigijimu baigiamas pirmasis Pigu.lt plėtros etapas ir planuojama tolimesnė plėtra siekiant įgyvendinti ambicingą tikslą – tapti internetinių parduotuvių lyderiu regione.

Internetinės parduotuvės 220.lv direktorius Agris Bajārs teigia, kad didžiausios internetinės parduotuvės Lietuvoje žingsnis į Latvijos rinką bus naudingas abiems šio verslo dalyviams. „Manome, kad turėdami tokį stiprų strateginį partnerį kaip Pigu.lt galėsime dar labiau išplėsti internetinės prekybos rinką Latvijoje,“ – pažymėjo Agris Bajārs.

Eurostat duomenimis, internetu 2010 metais pirko 11 proc. Lietuvos ir 17 proc. Latvijos gyventojų.

Šiuo metu internetinių parduotuvių Pigu.lt ir 220.lv bendras apsilankymų skaičius per mėnesį viršija 1 milijoną, o registruotų pirkėjų skaičius abiejose interneto parduotuvėse yra daugiau nei 400 tūkstančių.

Įsigijus Latvijos internetinę parduotuvę 220.lv, abiejų šalių įmonėse dirbs daugiau nei 70 darbuotojų. Planuojama įmonių apyvarta 2011-aisiais – 55 mln. litų.