Gemius paskelbė lapkričio mėn. . Kas jame įdomaus?

1) One.lt ir Klase.lt laisvas kritimas su stebėtinu pagreičiu. Jei spalio mėn. One.lt dar buvo ketvirtoje pozicijoje, tai po >5% auditorijos praradimo lapkritį, šis socialinis tinklas atsidūrė net 7-oje pozicijoje, į priekį praleisdamas „Alfą”, „Skelbiu” ir „15min”. Visi tikėjomės One.lt kritimo, na bet jau ne tokio staigaus! Labai tikiuosi, kad „Forticomas” turi arba bent jau sparčiai kuria slaptą ginklą…
Beje, reikia pastebėti, kad net jei One.lt būtų pavykę išlaikyti lankomumą spalio mėnesio lygyje, „Alfa” vis tiek būtų aplenkusi!
Tikėtina, kad kitą mėnesį one.lt aplenks ir draugas.lt, pastumdamas one.lt į aštuntąją vietą.
Klase.lt irgi krito per tris pozicijas – iš 18-osios į 21-ąją – 7 procentų nuopolis.

2) Autogido kritimas. Nors Autogido kritimas ir tebuvo simbolinis, palyginus su prieš tai sekusiu 8% augimu, jį sugebėjo aplenkti du artimiausi varžovai – „Zebra” ir „Blogas”. Pastarasis auga labai sparčiai ir, tikėtina, kad kitą mėnesį šis web2.0 darinys aplenks būrio žurnalistų ir turinio vadybininkų rengiamą telco portalą. Tai būtų milžiniškas moralinis laimėjimas „blogui”!

3) Stebėtinas Skelbimai.lt šuolis. Lapkričio mėn. šis interneto portalas demonstravo net 23% lankomumo šuolį ir susigrąžino mėnesiui prarastą 16-ąją poziciją TOPe.