Ilgą laiką norint apsieiti be programuotojo pagalbos kuriant tinklapį, reikėjo mokytis dirbti su WordPress turinio valdymo sistema. Pati ši sistema gan sudėtinga paprastam žmogui, kuris anksčiau nebuvo susidūręs su tinklapių kūrimu. Tad būdavo taip:
– jei nori pigiai, bet negražiai – WordPress
– jei nori gražiai, bet ne pigiai – samdai profesionalus.

Dabar jau turinio valdymo sistemos tiek pažengė, kad galima greitai ir paprastai sukurti profesionaliai atrodančius tinklapius. Ko tam reikėjo? Sukurti konstruktorių, kuris leistų tinklapį surinkti iš blokų, kurie gerai dera tarpusavyje. Plius, galima rinktis iš šimtų profesionalų sukurtų šablonų maketų. Pvz. jei jūs esate autoserviso ar teisininkų kontoros savininkas, jūs galite rasti jūsų verslo tipui pritaikytą šabloną. Paėmus šį šabloną, jums tereiks pakeisti pavyzdinį turinį į savo ir štai po poros valandų darbo turite profesionaliai atrodantį tinklapį.

Viena iš tokių sistemų yra Tilda. Net nesumokėjus jai, jau galima pabandyti kurti tinklapį, pasitelkus vieną iš profesionalių šablonų. Įsitikinus, kad jums puikiai sekasi, galima apmokėti 120 USD už metus ir pradėti naudotis daugybe profesionalių funkcijų:

  • prijungti savo domeną
  • įjungti SSL saugumo sertifikatą
  • valdyti puslapių peradresavimus
  • lengvai integruoti Google Search Console
  • ir t.t.