Norite, kad Jūsų įmonės tinklalapis būtų randamas Google paieškoje? Tai galite padaryti ir Jūs pats – nereikės samdyti brangiai kainuojančių SEO paslaugų teikėjų. Išmoksite konkrečių SEO veiksmų vos per vienos dienos seminarą-dirbtuves!

Kam skirtas seminaras?

Netiesa, kad SEO reikalauja daug pastangų ir laiko! Šis seminaras organizuojamas nuo 2012 m., o jo dalyviai įrodė, jog gali patys pasirūpinti savo tinklalapio aukštomis pozicijomis paieškoje. Nepraleiskite progos – tokius renginius organizuojame tik kartą per ketvirtį! Registruokitės jau dabar – užpildykite registracijos formą puslapio apačioje.

Praktiniai SEO (search engine optimization – optimizavimas paieškos sistemoms) mokymai yra skirti pradedantiesiems SEO specialistams, rinkodaros specialistams, verslininkams ir tinklapių kūrėjams, kurie nori patys įsigilinti į visą SEO procesą ir išmokti patys atlikti SEO tyrimą bei optimizuoti savo svetainę paieškos sistemoms. Jeigu turite svetainę, šis seminaras būtent Jums!

Jūs išmoksite SEO pagrindų ir patys savarankiškai sugebėsite atlikti tiek vidinį (on-site), tiek išorinį (off-site) tinklalapio optimizavimą paieškos sistemoms. Jei patys neketinate optimizuoti ir samdote SEO specialistus, žinosite, ko galima iš jų reikalauti, gebėsite įvertinti jų teikiamų paslaugų naudos bei kainos santykį. Nuspręsite, ar verta mokėti tuos tūkstančius eurų už darbus, kuriuos galite koordinuoti ir patys.

SEO mokymų dalyviai patys renginyje optimizuos savo tinklapius su specialisto priežiūra. Todėl reiktų turėti prieigą prie tinklapio turinio valdymo.

Tai intensyvūs SEO mokymai, kurie pakeis Jūsų požiūrį ne tik į SEO, bet ir į įmonės tinklapį, kuris turi dirbti Jums ir nešti realią finansinę naudą. Orientuosimės į konkrečius rezultatus, o ne į teoriją ir filosofinius pasvarstymus interneto rinkodaros temomis.

Nuolaidos

50% nuolaida kartojantiems kursą.
10% nuolaida dalyvaujant daugiau nei 1 asmeniui iš įmonės
10% nuolaida iškart registruojantis ir į Interneto rinkodaros pradmenų seminarą

Seminaro vedėjas – Vladas Sapranavičius

Jau 20 metų darbuojasi interneto rinkodaros srityje. Patirtį kaupė tiek dirbdamas kliento, tiek reklamdavio, tiek agentūros pusėje Baltijos šalyse, Lenkijoje, Rusijoje, Vokietijoje, Beneliukse ir JAV. Dėstė interneto rinkodarą Vilniaus universitete. Seminarus ir dirbtuves interneto rinkodaros srityje vedė 17-oje miestų Baltijos šalyse ir Irane. Organizavo pirmąjį Lietuvoje el. komercijos hakatoną. Septynerius metus organizavo kasmetines tradicines elektroninės komercijos konferencijas E-komercija. Vladas yra sertifikuotas rinkodaros konsultantas (CMC).

Daugiau apie lektoriaus patirtį rasite čia.

Programa

08:45 – 09:00  Prisijungimas prie webinaro, garso ir vaizdo testas.

09:00 – 11:00   SEO teorija

11:00 – 11:15   Pertrauka

11:15 – 13:15   Raktinių frazių tyrimas ir Konkurentų tyrimas

13:15 – 14:00   Pietų pertrauka

14:00 – 16:00   Vidinė svetainės optimizacija (on-site SEO)

16:00 – 16:15   Pertrauka

16:15 – 18:15   Išorinė svetainės optimizacija (off-site SEO)

Po seminaro beveik visada kolektyviai panagrinėjam dalyvių tinklalapius.

Registruokis

Detalus seminaro planas

– Kodėl svarbu išmanyti SEO?
– Kaip Google supranta apie ką jūsų puslapis?
– Kodėl vienus puslapius paieškos rezultatuose pateikia aukščiau, o kitus žemiau?
– Kas yra vidinis ir išorinis SEO? Kuris reikalingesnis?
– Pagrindiniai vidinio ir išorinio SEO faktoriai.
– Kaip suskaičiuoti organinio srauto lankytojus ir jų teikiamą naudą?
– Kaip automatizuotai sekti norimų raktažodžių pozicijas?
– Search Console
– Įrankiai SEO specialistams
– Domeno autoritetas
– Interneto rinkodaros strategijos paremtos SEO
– Turinio kokybė
– Google Keyword Planner įrankis
– Išorinio SEO strategijos
– Vertingiausių nuorodų analizė
– Nuorodų rūšys ir anchor text
– Kaip pasamdyti SEO agentūrą
– Kopijuotas turinys
– Nukreipimai 301
– White Hat, Grey Hat ir Black Hat SEO skirtumai
– Savo tinklapio auditas
– Raktažodžių tyrimas
– Konkurentų tinklapių tyrimai
– Raktažodžių naudojimas tekste
– Tinklapio architektūra
– Nukreipimo puslapio architektūra
– Anchor text vidinėse nuorodose
– 301 nukreipimas, klaidų aptikimas
– tekstai meta žymose, H taguose ir URL
– robots.txt ir sitemap
– paveikslėlių ALT tekstai
– tinklapių parsisiuntimo greitis
– atšokimo rodiklio svarba
– socialiniai signalai
– pritaikymas mobiliems įrenginiams
– duomenų žymėjimas per Search Console
– neveikiančios nuorodos
– kiti tinklapio „higieniniai faktoriai“
– išorinio SEO strategijos
– nuorodų anchor text sklaida ir parinkimas
– nuorodų gavimo būdai

Dalyvių atsiliepimai

 
Baltic Red
Jaukurai
Lukla
NRD
 

„Po SEO seminaro – dirbtuvių, kurias mūsų komandai pravedė Vladas, atrodė lyg būtų „atsivėrę akys“. Nuolat gaudavome SEO paslaugų pasiūlymų, tačiau dėl žinių apie tai stokos, jų atsisakydavome. Po mokymų įgavome aiškų suvokimą apie SEO poreikį ir naudą, sužinojome kaip naudotis paprastais įrankiais SEO situacijos įvertinimui. Tokie baziniai mokymai išties naudingi ir reikalingi ne tik kiekvienam marketingo specialistui, bet ir bet kuriam verslo žmogui.“

Rasa Vyšniauskienė, „Baltic RED“ marketingo vadovė

“SEO dirbtuvės – įdomiausia ir labiausiai atsipirkusi investicija į mokymus – sekančią dieną po dirbtuvių ėmėmės darbų, kurių rezultatus jau galime išmatuoti. Tai tikrai toks renginys, kurį galima rekomenduoti visiems.”

Tadas Jeršovas, UAB „Lukla“ vadovas

„Jūsų organizuotos SEO dirbtuvės buvo vienas iš nedaugeliu renginių, kuomet lektoriai noriai dalinosi savo know-how neturėdami baimės, kad bus atiminėjama jų duona.

Informacijos, net ir nepirma karta susidūrusiems su SEO, buvo tikrai daug, nuo pakankamai paprastos ir nesudėtingos, iki tokios kuri buvo aiški tik tam tikrų specifinių žinių turintiems, tačiau viskas buvo pateikta aiškiai ir struktūruotai. Seminaro metu labai šauniai kiekvienam pagelbėjo papildoma komanda tiek pastabomis, tiek praktine pagalba.

Rekomenduoju kiekvienam kuris nors karta yra kūręs ir/ar palaiko bent vieną internetinę svetinę.“

Evaldas Dargužas, VRS WPI žiniasklaidos agentūros direktorius

“SEO seminaras buvo viena geriausių investicijų. Per vienos dienos mokymus SEO iš tamsaus miško transformavosi į konkrečią sąvoką bei veiksmų planą.

Vladas ne tik profesionaliai bei aiškiai išdėstė temą, tačiau uždavė daug praktinių užduočių, padėjo vertinant dalyvių tinklapius, teikė daug vertingų patarimų, pagelbėjo planuojant ateities SEO veiksmus.

Drąsiai rekomenduoju šias dirbtuves visiems, kurių veikloje yra internetinės svetainės priežiūra.”

 

Viktorija Toegel, „NRD Systems“ marketingo projektų vadovė

“Tikrai praktinis seminaras, kurio metu apžvelgiamos realios SEO užduotys bei įrankiai toms užduotims atlikti. Po mokymų galima grįžti namo ir iš karto užsiimti tinklapio optimizavimu. Seminaro metu pateikiama daug informacijos kurios neužmiršti padės suteikiama medžiaga. Būtina apsilankyt kiekvienam (-ai), turinčiam internetinį puslapį ar jį prižiūrinčiam (-iai).”

Žygimantas Balsys, Kompiuteriai.lt projekto vadovas

„SEO dirbtuvės buvo vienas iš aktualiausių, naudingiausių ir labiausiai patikusių mokymų šiais metais. Atvykdami turėjome teorinį pagrindą, tačiau šios dirbtuvės aiškiai ir suprantamai parodė kaip įmonė gali matyti, matuoti ir kontroliuoti SEO rangovų atliekamus veiksmus. Bet kurioje įmonėje turi būti bent kažkiek apie tai suprantantis žmogus, o tam gali pakakti ir vienų tokių SEO dirbtuvių.“

Mindaugas Skersys, UAB „Jaukurai“ Rinkodaros projektų vadovas

„SEO dirbtuvės pateisino mano lūkesčius 100%. Ypatingai naudingas buvo praktinis seminaras. Nors šiek tiek žinių jau turėjau, bet seminare daug kas tapo aiškiau, suprantamiau. Sukauptomis žiniomis sėkmingai naudojuosi reklamuodamas savo internetinę parduotuvę.“

Viktoras Bobinas, UAB „Floristas“ (florisima.lt) direktorius

„Vlado vestas SEO mokymų seminaras buvo tikra motyvacijos „bomba“ optimizuoti įmonės internetinį puslapį. Seminaras vyko nuosekliai ir produktyviai, informacija buvo pateikiama taip konkrečiai, kad nesinorėjo nieko praleisti. O svarbiausia, kad ir po seminaro visada galima pasikonsultuot iškilusiais klausimais.“

Vaidas Geštautas, UAB „Satola“ Valiutų rinkų ekspertas

Registruokitės jau dabar užpildydami anketą žemiau!

Užsakymo forma