Blogas

Papildomi įrankiai darbui su Facebook (GreaseMonkey skriptai)

2010-12-14

Noriu parekomenduoti keletą įrankių, kurie padeda efektyvinti darbą SMO/SMM (social media optimization / social media marketing) srityje. Skriptai skirti SMO/SMM profesionalams. Jei tokiu save nelaikote ir esate tiesiog Facebook fanas, paskaitykite šį įrašą apie GreaseMonkey scriptus darbui su Facebook palengvinti.

Pirmasis įrankis skirtas paprastam prisijungimui prie keleto Facebook paskyrų, o antrasis – visų draugų pažymėjimas vienu ypu, kviečiant prisijungti prie fanų puslapio ar renginio.

Abu rekomenduojami įrankiai – scriptai, kurių įgalinimui reikia įdiegti FireFox priedą GreaseMonkey.

1) Facebook Switch Accounts script – skirtas greitai persijunginėti iš vienos Facebook paskyros į kitą. Naudinga buzzui generuoti ir darbui su fanų atvedimu į Facebook puslapius. Įdiegus šį scriptą, atsirandą papildomas meniu punktas „Switch Accounts“, kuriame galite rasti visas savo paskyras, pridėti naujas, importuoti, eksportuoti ir t.t.

2) Select All Friends Facebook – skirtas pažymėti visiems draugams iškart, vietoj to, kad žymėti po vieną. Šiam tikslui skirtų scriptų nurodytame puslapyje rasite ir daugiau.

Button for selecting all friends in Facebook

Sėkmės naudojantis!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Telefonas: 865077378
Skype: vlasap

Interneto rinkodaros naujienos ir renginiai

Paskutiniai blogo įrašai
Kasmetinė el. komercijos konferencija "E-komercija '19" kovo 19 d. Registruokis
Hello. Add your message here.