Blogas

Lapkričio 22 – pardavimų ir rinkodaros internete seminaras

2012-10-22

Lapkričio 22 d. organizuojamas jau antrasis mano seminaras Lietuvoje. Šį kartą jo tema bus „Pardavimai ir rinkodara internete“. Kaip ir pirmasis seminaras, šis irgi bus labai praktiškas ir orientuotas į įmonės kasdienius veiksmus internete – pardavimų didinimą. Seminaro metu dalyviai susidarys veiksmų planą, kurį galės pradėti įgyvendinti jau kitą dieną po seminaro.

Seminare daugiausiai dėmesio bus skiriama patiems efektyviausiams (kaštų prasme) pardavimų skatinimo internete būdams, bet bus aptariami visi būdai. Netgi pirmoje dalyje pašnekėsiu apie tai kaip sukurti strateginius ir taktinius planus.

Daugiau apie seminarą rasite spielautomaten href=“http://www.webconsulting.lt/renginiai/pardavimu-rinkodaros-internete-praktinis-seminaras/“>renginio puslapyje.

Kviečiu dalyvauti rinkodarininkus iš tų įmonių, kurios siekia padidinti pardavimus interneto pagalba. Registracijos anketa yra seminaro puslapyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Telefonas: 865077378
Skype: vlasap

Interneto rinkodaros naujienos ir renginiai

Paskutiniai blogo įrašai