Blogas

Atnaujintas Webconsulting tinklapis

2012-10-19

Valio valio! Po trijų metų batsiuvys pagaliau pasisiuvo batus :-)

Atnaujinta webconsulting.lt svetainė ne tik pagražėjo, bet pasipildė renginių skiltimi. Būtent renginių įvedimas į mano veiklų sąrašą ir paskatino pakeisti tinklapio struktūrą, o tuo pačiu ir dizainą bei visus tekstus.

Labai įdomu, kiek ilgai tokia struktūra išsilaikys, nes galvoje pastoviai sukasi daugybė minčių dėl veiklos vystymo įvairiomis kryptimis.

Be to, pastoviai ieškau gabių bendradarbių, kurie turėtų patirties interneto rinkodaros srityje ir galėtų darbuotis su manim petys į petį. Toks bendradarbiavimas, vėlgi, anksčiau ar vėliau galėtų išsivystyti į kažką labai rimto, o tada vėl reikėtų keisti tinklapio struktūrą.

Jei norite dirbti su manimi, parašykite man apie savo patirtį ir planus. Pagrindiniai reikalavimai: patirtis interneto rinkodaros srityje, iniciatyvumas, atsakingumas ir noras pastoviai tobulėti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Telefonas: 865077378
Skype: vlasap

Interneto rinkodaros naujienos ir renginiai

Paskutiniai blogo įrašai
Kasmetinė el. komercijos konferencija "E-komercija '19" kovo 19 d. Registruokis
Hello. Add your message here.